2017 nejnovější 6 motorových core zarovnání FTTH fiber fusion lepička Optických vláken svařovací stroj thumb
2017 nejnovější 6 motorových core zarovnání FTTH fiber fusion lepička Optických vláken svařovací stroj thumb
2017 nejnovější 6 motorových core zarovnání FTTH fiber fusion lepička Optických vláken svařovací stroj thumb
2017 nejnovější 6 motorových core zarovnání FTTH fiber fusion lepička Optických vláken svařovací stroj thumb
2017 nejnovější 6 motorových core zarovnání FTTH fiber fusion lepička Optických vláken svařovací stroj thumb
2017 nejnovější 6 motorových core zarovnání FTTH fiber fusion lepička Optických vláken svařovací stroj thumb

2017 nejnovější 6 motorových core zarovnání FTTH fiber fusion lepička Optických vláken svařovací stroj

Kč19 938.34

Dostupnost:Skladem
+
Přidat do košíku Přidat na seznam přání

HORKÉ Prodávat v číně FTTH Automatický Inteligentní Optický Fiber Fusion Lepička

Štítky: optických vláken svařovací stroj, fusion splicer, vlákno svařování, Levné optických vláken svařovací stroj, Vysoce Kvalitní fusion splicer, Čína vláken svařování Dodavatelé.

Hmotnost Balení 8.4kg (18.52lb.)
Velikost Balení 45cm x 35cm x 40cm (17.72in x 13.78in x 15.75in)
Typ Jednotky kus

Napsat svou recenzi!

Související produkty

Kč1 671.52
16 kanálový Video Vlákno Optický Media Konvertory -16 BNC Vysílač Přijímač Single mode 20 km Pro CCTV kamerový systém
16 Kanálový Video Optický Fiber Převodníky -1pár Vysoce Kvalitní / High Performance / Factory Wholsales cenu. MTBF ( střední Doba Mezi poruchami ) Přes 100 000 hodin, Koupit S Důvěrou! Výchozí loď single-mode (0~20 km)
Kč726.33
YJ320A -70~+6dBm Mini Optický Power Meter s YJ200P Mini Fiber Optic Visual Fault Locator, Cable Tester 10mw
YJ320A -70~+6dBm Mini Optický Power Meter s YJ200P Mini Fiber Optic Visual Fault Locator, Cable Tester 10mw Vítejte v našem obchodě Náš Cíl: Vysoká Kvalita , Nejlepší Služby ,Rychlý Reagovat Vítejte v Číně trhu,můžete
Kč1 805.63
2 Audio Přes FC optické Vlákno Extender (Obousměrný) Vysílač a Přijímač pro Audio interkom systém vysílání (Tx/Rx) Kit
Obousměrný 2 Audio Přes FC optické Vlákno Extender Vysílač a Přijímač pro Audio interkom systém vysílání (Tx/Rx) Kit. Pracovní vzdálenost až 20Km. Popis 2CH Audio (RCA) Fiber Converter podporuje 2 kanály Audio (RCA) dvěma způsoby
Kč953.13
KELUSHI Optický FTTH Tool Kit s FC-6S Vlákno Sekáček a Optické wattmetru 5km Vizuální Poruchy Lokátor 1mw Drát striptérka
Popis produktu Přenosný optický power meter je přesný a odolný kapesní měřič je navržen pro instalaci, provoz a údržbu optické sítě. Jedná se o kompaktní přístroj s podsvícením spínač a auto power on-off schopnosti. Kromě toho, že poskytuje
Kč341.17
KELUSHI 10mw 10km pero Optické Vlákno Laser Kabel Chyba Lokátor vlákno testování optických vláken, měření a zkoušky fiber Tester Nástroj
Aplikace v Údržbě v oblasti telekomunikací, CATV v Testovací Laboratoři optických vláken v Vláken, směrování a kontinuitu kontrola v optických sítích v Dalších optických měření Funkce v 2,5 mm univerzální konektor,pro 1,25 mm konektory,
Kč346.54
KELUSHI Kovové Vlákno Optický Kabel Tester Červené Světlo, Zdroj 30 mw Fiber Optic visual Fault Locator 30km s 2,5 mm Connecotor
30 mw 30Km Fiber Optic Visual Fault Locator pro SC/ST/FC Konektor ,Červený Laser Tester Pen pro CATV+2ks Pouzdro Jader,Doprava Zdarma Parametry výrobku: Typ: 30 mw Vlnová délka: 650 nm ± 20 nm Výstupní
Kč22 959.31
GRANDWAY F2H 1310/1550nm 26/24 dB Vestavěný Vizuální Lokátor chyb (VFL) & Power meter (PM) SM Optických Vláken OTDR Tester
Nyní Na Skladě. Loď Okamžitě prostřednictvím Kurýrní společnosti FedEx, místo toho, aby hospodářské a pomalu kurýr. Model #: FHO5000-D26 | Testování Vlnové délky: 1310/ 1550nm Dynamický Rozsah: 26/ 24dB | Testování Rozsah:
Kč3 325.88
Switch, 8 Portů SFP + 2 porty RJ45, s 8ks SFPs 3km, SC port, který se Používá pro FTTH
Switch, 8 Portů SFP + 2 porty RJ45, s 8ks SFPs 3km, SC port, který se Používá pro FTTH 08-port Gigabit Fiber-to-Point Spínač s GBIC použití. Bez použití OSN nebo OLTs. Ideální pro FTTH METRO. Vyrobeno pro telecom, vláda, průmyslové a
Kč6 984.35
TM-600 Základní VDSL VDSL2 Tester pro xDSL Line test a Údržba Nástrojů (ADSL/ADSL2/ADSL2+/VDSL2 /READSL s DMM Funkce)
Popis: TM-600 VDSL tester speciálně konstruovaný pro xDSL line test (xDSL patří: ADSL, ADSL2, ADSL2+, READSL, VDSL2 atd.) a údržbu poskytuje xDSL test, PPPoE dial test, DMM test, emulace Modemu, síťové napětí indikace a tak dále. TM-600
Kč2 259.45
Nové příjezdu NF-8601W Multi-funkční Síťový Kabel Tester LCD Kabel ne s délka Tester Zarážku Tester anglická verze
Nové příjezdu NF-8601W Multi-funkční Síťový Kabel Tester LCD Kabel ne s délka Tester Zarážku Tester anglická verze ​ P objednací Popis Hlavní funkce: 1.Zkontrolujte PING , POE a cross-talk funkce pro Síťový
Kč1 920.43
Původní Noyafa Multi-funkční NF-8601 Síťový Kabel Tester LCD délka Kabelu Tester Zarážku Tester anglická verze
Původní Noyafa Multi-funkční NF-8601 Síťový Kabel Tester LCD délka Kabelu Tester Zarážku Tester anglická verze freeship Hlavní funkce: 1. PoE / PING testování. 2. Stopy cílené kabel mezi spoustou neznámých kabely ; 3. Port flash funkce